#1 2012-08-04 21:31:23

Maravel

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 12
Punktów :   

Podanie na Białego Wilka [Maravel]

1. Nick w grze: (BA)Maravel
2. Wiek: 15
3. Opis postaci (w podpunktach poniżej, ten punkt zostawić):
3.1 Imię (postaci) : Maravel
3.2 Wiek (postaci): 96 (Wiedźmini długo zyli - sam Geralt z Rivii, ma 101 lat, o ile się nie mylę
3.3 Mały opis wyglądu (postaci): Człowiek, a raczej Wiedźmin, dość umięśniony, z długimi biało-mlecznymi włosami, ma około 1.90 metra, na plecach widnieje Wiedźmiński miecz, założoną ma Wiedźmińską Zbroję Skórzaną.
3.4 Historia postaci: Maravel - tak jak każdy Wiedźmin - w młodym wieku przystąpił do szkolenia, wbrew jego woli. Jego Mistrz, którego imię jest nikomu nieznane, znalazł go w lesie, obok niego leżały ciała dwóch osób, mężczyzny, oraz kobiety, byli to prawdopodobnie jego rodzice. Jego Mistrz, który już niestety nie żyje, zabrał go do Wiedźmińskiej Twierdzy - Kaer Morhen. Tam przez wiele lat trenował, oraz uczył się walki. Przeszedł próbę traw, był jednym z najlepszych rekrutów, jacy byli w Kaer Morhen. Podczas jego "mutacji", było wiele komplikacji, ale udało mu się przejść cało, pomimo strasznych męczarni. Jednego, zimowego dnia, przybył do Kaer Morhen człowiek. Przedstawił się, lecz Maravel nie zapamiętał jego imienia. Wiedźmini ugościli podróżnego w twierdzy, nakarmili go, napoili konia, dali łóżko. Pewnej burzowej nocy, ktoś zabił Mistrza Wiedźminów. Rano, gdy jeden z Nich to zauważył, zwołał resztę. "Podróżnego" już nie było w Twierdzy. Wiedźmini odprawili rytuał pogrzebowy Mistrza, po czym Maravel poprzysiągł zemstę... Dalej historia pisze się sama...
4. Dlaczego Ty: Potrafię zarządzać ludźmi, mam dość dużo wolnego czasu, wiem co to znaczy "Role Play". Miałem też dowództwo na kilku serwerach.
5. Coś o sobie: Hm... Mam na imię Patryk, interesuję się Informatyką, Językiem Angielskim oraz Historią Polski, głównie Husarii.
6. Doświadczenie w RP jako członek frakcji której dowódcą chcesz zostać: Jako Wiedźmin nie grałem nigdy w Gothic-Multipalyer. Lecz grałem jako Łowca Potworów, a to w zasadzie prawie to samo. Grałem też w Wiedźmina, obie części, oglądałem film oraz - jak na fana Wiedźmina przystało - czytałem książkę.

Przepraszam że tak krótko, ale było to pisane na szybko.

Offline

 

#2 2012-08-05 13:14:57

Onarin

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie na Białego Wilka [Maravel]

Przyjęty..gratuluję!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pwsz-ekonomia.pun.pl www.camorra.pun.pl www.zak-opole-1b.pun.pl www.awayfromlive.pun.pl www.piersciec.pun.pl