#1 2012-08-05 15:00:53

Maravel

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 12
Punktów :   

Historia WiedĽminów

Jako iż mam zamiar, stworzyć WiedĽminów bardziej jako frakcję Role Play, niech każdy WiedĽmin wpisze tutaj swoj± historię.
Ja zacznę.
Maravel - tak jak każdy WiedĽmin - w młodym wieku przyst±pił do szkolenia, wbrew jego woli. Jego Mistrz, którego imię jest nikomu nieznane, znalazł go w lesie, obok niego leżały ciała dwóch osób, mężczyzny, oraz kobiety, byli to prawdopodobnie jego rodzice. Jego Mistrz, który już niestety nie żyje, zabrał go do WiedĽmińskiej Twierdzy - Kaer Morhen. Tam przez wiele lat trenował, oraz uczył się walki. Przeszedł próbę traw, był jednym z najlepszych rekrutów, jacy byli w Kaer Morhen. Podczas jego "mutacji", było wiele komplikacji, ale udało mu się przej¶ć cało, pomimo strasznych męczarni. Jednego, zimowego dnia, przybył do Kaer Morhen człowiek. Przedstawił się, lecz Maravel nie zapamiętał jego imienia. WiedĽmini ugo¶cili podróżnego w twierdzy, nakarmili go, napoili konia, dali łóżko. Pewnej burzowej nocy, kto¶ zabił Mistrza WiedĽminów. Rano, gdy jeden z Nich to zauważył, zwołał resztę. "Podróżnego" już nie było w Twierdzy. WiedĽmini odprawili rytuał pogrzebowy Mistrza, po czym Maravel poprzysi±gł zemstę... Dalej historia pisze się sama... Niektórzy powiadaj±, że Maravel nie przeszedł do końca mutacji. Że w przeciwieństwie do innych WiedĽminów, ma uczucia.

Offline

 

#2 2012-08-05 19:06:39

Adam

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Historia WiedĽminów

proszę o usunięcie tego postu ponieważ on nie jest dowódc± wiedĽminów tylko ja!!!!!!

Offline

 

#3 2012-08-06 12:24:23

Maravel

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 12
Punktów :   

Re: Historia WiedĽminów

Adam napisał:

proszę o usunięcie tego postu ponieważ on nie jest dowódc± wiedĽminów tylko ja!!!!!!

Byłe¶ Adamie, byłe¶... Nie było Cię, a potrzeba dowódcę WiedĽminów, więc zostałem Nim ja.
PS. Zdanie rozpoczyna się z dużej litery.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zak-opole-1b.pun.pl www.piersciec.pun.pl www.camorra.pun.pl www.awayfromlive.pun.pl www.pwsz-ekonomia.pun.pl