#1 2012-08-05 20:09:12

Adam

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 6
Punktów :   

Podanie o Zastępcę Białego wilka

1. Nick w grze:(SwC)Adam(Beliar)
2. Wiek:15
3. Opis postaci (w podpunktach poniżej, ten punkt zostawić):
3.1 Imię (postaci) :Adam Beliar
3.2 Wiek (postaci):70 a czuję się jak bym miał 27
3.3 Mały opis wyglądu (postaci):Ma białą cerę jest przystojny ma czarne oczy,ma siwę włosy
3.4 Historia postaci:Adam Beliar- Pochodził ze zamożnej rodziny.Jego matka słóżyła królowi RhobarowiII, a jego ojciec służył w Armii Królewskiej.Gdy przyszedł do domu po wędrówce do Sildan poszedł zmęczony do domu i zobaczył martwą matkę,a noż w rękach ojca.Zdenerwowany i rozpaczony wyleciał z hukiem z domu i pobiegnął na statek Wuja i odpłynął na kontynent Khorinis.Tam zaczął swą przygodę.Zobaczył tam człowieka zmieniającego się w wilka, a był to biały wilk powiedział do niego:Jak ty to zrobiłeś i kim jesteś?
Nazywam się Biały wilk i jestem Wiedźminem i mam 101 lat
wiedźminem jak to masz te pradawne moce przodków?
tak mam te moce a teraz chodź za mną przyjmę cię do wiedźminów
hmm no dobrze idę z tobą!!!!!
Po wyczerpującej wyprawie Biały wilk nareszcie przemienił Adama we wiedźmina i od teraz posiada magiczne moce wiedźminów.
4. Dlaczego Ty:Ponieważ byłem już wiele razy dowódcą i Zastępcą ogarniam ooc i ic odgrywam dobre RP
5. Coś o sobie:Jestem dobrym i inteligętnym człowiekiem znam się dobrze na fabule gothicka, a na wiedźmina tak sobie
6. Doświadczenie w RP jako członek frakcji której dowódcą chcesz zostać:Chcę zostać Zastępcą białego wilka.Odgrywam dobre Rp.
Z proźbą i wysłuchaniem (SwC)Adam(Beliar)

Ostatnio edytowany przez Adam (2012-08-05 20:10:12)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zmienmyswiat.pun.pl www.darmowekody.pun.pl www.transformersclub.pun.pl www.virtuning.pun.pl www.rifleteam.pun.pl